Wydarzenia

Podwójny HIT dla Jenox Akumulatory

Nasza firma po raz kolejny została wyróżniona w konkursie Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionów. Tym razem sukces był podwójny. Nasze produkty zostały docenione za swoją niezawodność otrzymując Brylantowy HIT, a sama marka Jenox Akumulatory uhonorowana została tytułem Hit Grand Prix 2022 w kategorii produkcja.


Ideą konkursu Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionów jest wyłanianie i promocja szczególnie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych. Do tegorocznej, 28 edycji konkursu zarekomendowano 156 podmiotów z województw wielkopolskiego i lubuskiego, z czego do finału kapituła zakwalifikowała 60 z nich. W tym zaszczytnym gronie znalazła się firma Jenox Akumulatory, która otrzymała dwa wspomniane wyróżnienia. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali, która miała miejsce w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Z tego miejsca chcieliśmy pogratulować pozostałym laureatom i życzyć dalszych sukcesów.

Powiązane artykuły

/upload/pictures/jenox-01.jpg

Jenox edukuje

W ramach Publicznej Kampanii Edukacyjnej już po raz szósty we współpracy ze Szkołę Podstawową w Zacharzynie zorganizowaliśmy dla uczniów szkół podstawowych z gminy Chodzież spotkanie, którego celem było podniesienie stanu świadomości ekologicznej w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami, ze szczególnym uwzględnieniem zużytych baterii i akumulatorów. Nasze działania edukacyjne mają się przyczynić do osiągnięcia jak najwyższego poziomu selektywnego zbierania odpadów.

/upload/pictures/Banki_energii_od_Enea_i_Jenox_Akumulatory_04.jpg

Ruszają prace nad prototypem domowego magazynu energii

Jenox Akumulatory wraz z firmą Enea rozpoczął wspólne prace nad prototypem domowego magazynu energii elektrycznej. Prowadzony projekt badawczo-rozwojowy ma pozwolić na opracowanie i stworzenie domowego magazynu energii przeznaczonego dla prosumentów.

/upload/pictures/fotowoltaika.jpg

Jenox doładowany eko energią

W ramach rozbudowy i dalszej modernizacji zakładu, chodzieska fabryka akumulatorów, stworzyła farmę fotowoltaiczną rozciągającą się na ponad 1000 m.kw. Instalacja została rozmieszczona na dachu hal przemysłowych. To kolejne proekologiczne rozwiązanie w fabryce.

Katalog Jenox

Katalog Jenox