Kariera

Dlaczego warto u nas pracować

Rzetelny pracodawca

Rzetelny pracodawca

Jenox Akumulatory sp. z o.o. to jeden z czołowych, krajowych producentów akumulatorów kwasowo-ołowiowych, obecny na polskim rynku od ponad trzydziestu lat. Firma wchodzi w skład największej grupy z branży akumulatorowej - ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. Ponadto fabryka Jenox Akumulatory należy do jednego z największych zakładów produkcyjnych w powiecie chodzieskim.

Nagradzamy kreatywność

Nagradzamy kreatywność

Doceniamy naszych pracowników i ich kreatywne podejście do powierzonych zadań. Na potrzeby innowacji, stworzyliśmy autorski program KREATOR, który zachęca pracowników do wprowadzania zmian pozwalających na optymalizację działań produkcyjnych. Każda implementowana zmiana wiąże się z premią finansową. Jej wysokość powiązana jest z sumą korzyści jakie innowacja przyniesie naszemu zakładowi.

Inwestujemy w pracowników

Inwestujemy w pracowników

Zależy nam aby pracownicy Jenox Akumulatory posiadali wysokie kwalifikacje zawodowe i zdobywali dodatkowe umiejętności i kompetencje. Dlatego wspieramy ich doskonalenie zawodowe, organizując szkolenia z obsługi maszyn i sprzętu. Zachęcamy również do dalszej edukacji, współfinansując studia podyplomowe i kursy specjalistyczne.

Specjalistyczna opieka medyczna

Specjalistyczna opieka medyczna

Firma Jenox Akumulatory kładzie szczególny nacisk na dbałość o zdrowie swoich pracowników. Ze względu na obecność czynników szkodliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia w środowisku pracy, zapewniamy cykliczne badania lekarskie i specjalistyczną opiekę medyczną. Zakres i częstotliwość badań uzależniona jest od charakteru wykonywanej pracy i obejmowanego stanowiska.

Ubezpieczenie grupowe

Ubezpieczenie grupowe

Pracownicy Jenox Akumulatory mają możliwość skorzystania z dodatkowego, doskonale opracowanego pakietu ubezpieczenia grupowego, które swoim zakresem obejmujące zarówno pracownika jak i jego partnera, a nawet dorosłe dzieci.
Bogaty pakiet socjalny

Bogaty pakiet socjalny

Kładziemy duży nacisk na integrację naszego zespołu, dlatego organizujemy szereg imprez umacniających więzi pomiędzy pracownikami. Dla zatrudnionych osób przygotowaliśmy również rozszerzony pakiet socjalny, który obejmuje między innymi dofinansowanie do wypoczynku dzieci czy pomoc finansową w trudnych sytuacjach życiowych. W zakładzie istnieje także Pracownicza Kasa Pożyczkowa, w której można skorzystać z nieoprocentowanych pożyczek.

Aktualne oferty pracy

Pracownik Działu Administracji Sprzedaży

Elektromonter – konserwator, elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu

Katalog Jenox

Katalog Jenox