FAQ

Jaki akumulator najlepszy dla diesla?

Popularne silniki diesla mają to do siebie, że zwłaszcza zimą, która u nas w kraju potrafi być wyjątkowo mroźna, przejawiają zwiększony apetyt na energię. Dlatego, poza odpowiednim rozmiarem, który po prostu musi pasować pod maskę Twojego diesla, pamiętaj również, aby akumulator, który ma znaleźć się w Twoim pojeździe miał też odpowiednią pojemność.


SAMOCHODY DIESEL - WYBÓR NAJLEPSZEGO AKUMULATORA

Większa pojemność Twojego akumulatora do samochodu z silnikiem typu diesel zapewni Ci większy komfort zwłaszcza podczas uruchamiania auta. Nawet, jeśli będzie ono wymagało kilkukrotnych prób - zyskasz komfort, że Twój akumulator Jenox będzie miał wystarczająco dużo energii, aby przyczynić się do “odpalenia” auta.

Dlatego, jeśli posiadasz samochód wyposażony w silnik diesla - postaw na najlepszy akumulator Jenox. To on da Ci komfort codziennego korzystania oraz wygodnego podróżowania, bez względu na porę roku czy długość planowanej trasy.

Samochody z silnikiem diesla podczas rozruchu stawiają znacznie większy opór niż jednostki benzynowe o podobnej pojemności. Z tego względu właśnie, wyposaża się je w mocniejsze rozruszniki i akumulatory. Wybierając akumulator do diesla należy zwrócić uwagę, że nowoczesne samochody z silnikiem diesla potrzebują akumulatorów o wysokim prądzie rozruchowym. Najlepszym akumulatorem do diesla, będzie zatem taki, w przypadku którego ta wartość jest wysoka. Aby najlepiej dobrać akumulator do diesla warto skorzystać z wyszukiwarki akumulatorów na stronie Jenox. W prosty sposób, zgodnie z parametrami pojazdu wskaże ona najlepszy produkt dopasowany do konkretnego modelu.

W swojej ofercie mamy kilka akumulatorów dedykowanych do silników diesla.

Jenox GOLD, Jenox Classic Blue Power, Jenox Classic, Jenox EFB, Jenox EFB Truck, Jenox AGM, Jenox Classic Truck, Jenox SHDJenox GOLD, Jenox Classic Blue Power, Jenox Classic, Jenox EFB, Jenox EFB Truck, Jenox AGM, Jenox Classic Truck, Jenox SHD

Powiązane artykuły

Dobór akumulatora

Odpowiedni dobór akumulatora jest kluczowy z punktu widzenia auta i jego prawidłowej eksploatacji. Jak dobrać akumulator ? Jaki akumulator wybrać ? Dokonując wyboru akumulatora musimy zwrócić uwagę na jego parametry, a także wskazania producenta samochodu zawarte w instrukcji obsługi pojazdu. Akumulator odpowiada za prawidłowe zasilanie najważniejszych komponentów auta, dlatego dobierając samochodową baterię należy zwrócić również uwagę na ilość dodatkowych urządzeń elektrycznych zamontowanych w pojeździe (np. podgrzewane fotele, system audio, odtwarzacz DVD etc.). Poniżej odpowiedź na pytanie jaki wybrać akumulator?

Akumulatory samochodowe

Akumulatory samochodowe są jednymi z najważniejszy części współczesnych pojazdów. To za ich sprawą dochodzi do uruchomienia pojazdów, zasilane są ich reflektory, radio oraz dziesiątki innych podzespołów odpowiadających zarówno za zapewnienie bezpieczeństwa, jak i komfortu podróży. W naszej ofercie Jenox znajdziesz bogatą ofertę tych produktów, w tym także akumulatory, które z powodzeniem dopasujesz do każdego typu pojazdu - również Twojego!

Jaki akumulator do samochodu?

Jaki akumulator do samochodu - aby odpowiedzieć na to pytanie musisz przede wszystkim poznać specyfikę samochodu, do którego chcesz zamontować nowy akumulator. Kluczowym aspektem jest sam rozmiar tego urządzenia - powinien on bowiem doskonale pasować do miejsca jego montażu tak, aby jego instalacja przebiegła sprawnie i szybko. Drugą bardzo ważną rzeczą decydującą o tym, jaki akumulator do samochodu warto wybrać jest jego pojemność. Każdy samochód zarówno osobowy, jak i dostawczy różni się pod względem zapotrzebowania na energię elektryczną. Im ono większe - tym naturalnie akumulator o większej pojemności będzie potrzebny do Twojego samochodu.

Katalog Jenox

Katalog Jenox