Jenox Akumulatory

Praca

Oferta pracy: JENOX AKUMULATORY SPÓŁKA Z O.O.

Lokalizacja: Chodzież (woj. wielkopolskie)

Stanowisko: MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Zakres zadań:

  • konserwacja i utrzymanie maszyn
  • usuwanie awarii
  • wdrażanie nowych rozwiązań

 Wymagania:

  • doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu lub podobnym
  • doświadczenie w naprawie maszyn przemysłowych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • system pracy 3 zmianowy
  • wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • pakiet socjalny m.in. dofinansowanie wypoczynku dzieci, korzystania z basenu
  • możliwość rozwoju zawodowego i dokształcania
  • profesjonalne szkolenia

 Jeśli są Państwo zainteresowani pracą w JENOX Akumulatory sp. z o.o. na w/w stanowisku , prosimy
l.jurczyk@jeno x.com.pl bądź osobiście w siedzibie firmy, w dziale kadr.